Czytasz dzięki

Chińczyk dewastuje Lamborghini (WIDEO)

ŁO, msn.com
opublikowano: 17-03-2011, 09:59

Chiński biznesmen dokonał publicznej egzekucji swojego lśniącego Lamborghini. Dlaczego? W ramach protestu.

Zobacz więcej

Zniszcozne Lamborghini (fot. chinacartimes.com)

Właściciel Lamborghini z chińskiego miasta Qingdao, publicznie zniszczył swoje Lamborghini Gallardo podczas Światowego Dnia Praw Konsumenta, obchodzonego 15 marca. Show miało uświadomić światu, że chińscy konsumenci dóbr luksusowych są gorzej traktowani niż klienci z zachodu.

Pod koniec listopada, biznesmen oddał swoje „Lambo” do serwisu z powodu problemów z silnikiem. Autoryzowany serwis nie tylko nie naprawił silnika, ale według doniesień właściciela, oddał samochód z uszkodzonym zderzakiem i zawieszeniem. Chiński bogacz interweniował kilka razy w centrali producenta, problemu jednak nie rozwiązano.

Dzięki całemu przedstawieniu zorganizowanemu przez Chińczyka, informacja o wadliwym serwisie renomowanej marki rozeszła się po świecie błyskawicznie. Serwery portalu „China Car Times” omal nie eksplodowały w wyniku zwiększonego natężenia ruchu.

Gdyby kilka lat wcześniej ktoś powiedział, że Chińczycy w ramach protestu przeciwko niskiej jakości usług będą dewastować luksusowe Lamborghini, to odpowiedzielibyśmy, że to jakiś surrealizm w czystej postaci. Dziś już nie tak łatwo można nas zadziwić.

Zobacz show bogatego Chińczyka

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, msn.com

Polecane