Comp podpisał umowę o współpracy z Prokom Software

opublikowano: 10-01-2007, 18:23

Comp podpisał w środę umowę o współpracy z Prokom Software (Prokom). Przewiduje ona, że z dniem przejęcia kontroli nad spółką przez Prokom powstanie w niej „Centrum Kompetencyjne w obszarze rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego”.

Comp podpisał w środę umowę o współpracy z Prokom Software (Prokom). Przewiduje ona, że z dniem przejęcia kontroli nad spółką przez Prokom powstanie w niej „Centrum Kompetencyjne w obszarze rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego”.

W ramach umowy strony ustaliły, że do 21 grudnia 2007 roku Prokom, lub podmioty z jego grupy kapitałowej zakupią od Comp lub jego spółek zależnych produkty lub usługi na łączną kwotę 9,45 mln zł netto.

Ponadto do 21 grudnia 2008 roku Prokom, lub podmioty z jego grupy kapitałowej zakupią od Comp lub jego spółek zależnych produkty lub usługi na łączną kwotę 8,25 mln zł netto.

Powyższe zobowiązania wejdą w życie pod warunkiem prawomocnej rejestracji emisji akcji serii J Comp.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane