DM PKO BP zamknie trzy placówki

KK
opublikowano: 28-02-2013, 15:53

W połowie marca zostaną zamknięte punkty obsługi klienta Domu Maklerskiego PKO BP w Gorzowie Wielkopolskim i Kutnie.

Z trzech do dwóch zostanie też zmniejszona liczba placówek w Warszawie. Obsługa z punktu przy ul. Nowogrodzkiej zostanie przeniesiona do placówki przy ul. Sienkiewicza. Ten ruch ma się nie wiązać ze zwolnieniami pracowników.

 

- Więcej tego typu zmian nie przewidujemy. Chyba, że za jakiś czas okaże się, że sytuacja rynkowa jest gorsza niż obecnie – mówi Grzegorz Zawada, dyrektor Domu Maklerskiego PKO BP.

 

Według danych Komisji Nadzoru Finansowego, działający w Polsce brokerzy w 2012 r. stracili łącznie na działalności maklerskiej 65,9 mln zł.

 

Jednak DM PKO BP chce nie tylko zwalniać, ale też przyjmować do pracy w punktach obsługi klienta. Nowych pracowników zacznie niebawem szukać na Śląsku i w Poznaniu.

 

- Będziemy wzmacniać ośrodki najbardziej perspektywiczne, w których nasza aktywność nie jest adekwatna do potencjału rynku – zaznacza Grzegorz Zawada.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DM PKO BP zamknie trzy placówki