Czytasz dzięki

Dominik Libicki dołączył do Playa

opublikowano: 08-10-2019, 17:23
aktualizacja: 09-10-2019, 08:40

Po 20 latach w Grupie Polsat i dwóch w Kulczyk Investments znany menedżer wylądował w Playu.

O powołaniu Dominika Libickiego do Rady Dyrektorów zdecydowało walne zgromadzenie. Co ciekawe, nie wszyscy obecni akcjonariusze byli za, ale kandydatura i tak przeszła zdecydowaną większością głosów (92,3 proc. za, wobec 7,4 proc. przeciw).

Dominik Libicki
Zobacz więcej

Dominik Libicki Fot. Marek Wiśniewski

Dominik Libicki przez około 20 lat pracował w Grupie Polsat, gdzie m.in. od 2001 r. do końca 2014 r. był szefem Cyfrowego Polsatu. Na informację o jego odejściu inwestorzy giełdowi zareagowali bardzo nerwowo - kapitalizacja w jeden dzień spadła o 1 mld zł.

"Dominik Libicki uzasadnił swoją decyzję brakiem zgodności stanowisk co do sposobów realizacji strategii Grupy Cyfrowy Polsat" – napisała spółka w komunikacie. Jak podaje spółka, cele i strategia grupy pozostają takie same, „a różnice wystąpiły jedynie w sposobach ich realizacji”.

Później, po krótkiej przerwie, na dwa lata trafił do Kulczyk Investments. Pracował tam dwa lata i pomagał spadkobiercom zmarłego Jana Kulczyka w reorganizacji firmy. Nadzorował zespół, zarządzający portfelem inwestycyjnym. Czytaj więcej...

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane