Drożej na A2

opublikowano: 16-01-2019, 22:00

Juz obowiązują nowe stawki za przejazd autostrada A2 na odcinku Nowy Tomyśl — Konin. Więcej zapłacą kierowcy ciężarówek.

Podwyżki wynoszą od 2 do 5 zł, w zależności od kategorii pojazdu. Obecnie za przejazd każdym z trzech 50-kilometrowych odcinków między Nowym Tomyślem a Koninem kierowca pojazdu kategorii 2 (pojazdy samochodowe o dwóch osiach, z których co najmniej jedna wyposażona jest w koła bliźniacze oraz motocykle i pojazdy samochodowe o dwóch osiach z przyczepami) zapłaci po 31 zł brutto. Pojazdy kategorii 3 (pojazdy samochodowe o trzech osiach oraz pojazdy samochodowe o dwóch osiach, z których co najmniej jedna wyposażona jest w koła bliźniacze z przyczepami) — 47 zł brutto. Stawką 73 zł brutto obięte są natomiast pojazdy samochodowe o więcej niż trzech osiach oraz pojazdy samochodowe o trzech osiach z przyczepami (kategoria 4).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy