Dziś kolejny termin dla GetBacku

opublikowano: 02-07-2018, 07:28

Na poniedziałek 2 lipca zarząd GetBacku przesunął publikację sprawozdania finansowego za 2017 r., do którego ma być dołączona opinia z badania biegłego rewidenta.

Chcesz być na bieżąco z informacjami na temat Getbacku? Zapisz się na nasz darmowy newsletter. 

Zobacz więcej

Biuro firmy GetBack

Andrzej Bogacz / FORUM

Pierwotnie raport miał być opublikowany 30 kwietnia, ale po kilku przesunięciach terminu sprawozdanie przedstawiono miesiąc później - tyle że bez raportu audytora. Firma Deloitte Polska tłumaczyła, że brak opinii wynika z opóźnień w przekazywaniu dokumentów przez zarząd spółki.

GetBack nie przedstawił też w miniony piątek raportu za I kwartał 2018 r. (w jego przypadku opinia biegłego nie jest wymagana) - termin przesunięto na 23 lipca.

Dopiero po publikacji obu raportów KNF rozważy wniosek o odwieszenie notowań akcji i obligacji spółki na GPW. Przypomnijmy, że komisja ujawniła manipulacje wynikami finansowymi w poprzednich sprawozdaniach okresowych spółki.

Od dziś opcje konwertowane na tokeny GetBacku będą notowana na Novej Giełdzie, platformie obrotu, stworzonej przez Mariusza i Damiana Patrowiczów. Podmiot ten znajduje się na liście ostrzeżeń publicznych KNF.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy