Echo Investment <EPRS.WA> nabycie udziałów

Jacek Zalewski
opublikowano: 18-07-2003, 08:01

Echo Investment <EPRS.WA> nabycie udziałów NABYCIE UDZIAŁÓW
Raport bieżący nr 26/2003
Echo Investment S.A. informuje, iż w dniu 16 lipca 2003 r. zawarła ze spółką "WAN" S.A. umowę na mocy której Echo Investment S.A. nabyła 5.027 udziałów, o wartości 1000 złotych za jeden udział, w kapitale zakładowym spółki "W.A.-Hotele" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Michałowicach.
Po nabyciu udziałów "Echo Investment" S.A. jest właścicielem łącznie 10.107 udziałów stanowiących 39,6 % w kapitale i głosach spółki "W.A.-Hotele" Sp. z o.o.
Łączna cena nabycia przez Echo Investment S.A. 5.027 udziałów wyniosła 5.027.000 (pięć milionów dwadzieścia siedem tysięcy) złotych.
Udziały nabyte przez Echo Investment S.A. zostały sfinansowane ze środków własnych i są traktowane jako długoterminowa lokata kapitału.
Pomiędzy Echo Investment S.A. i jej osobami zarządzającymi lub nadzorującymi a spółką sprzedającą aktywa, poza posiadaniem przez Echo Investment S.A. akcji stanowiących 7,6 % w kapitale i głosach tej spółki nie istnieją żadne powiązania.
Umowa została uznana za znaczącą na podstawie kryterium o znacznej wartości dla aktywów finansowych. Data sporządzenia raportu: 17-07-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Echo Investment &lt;EPRS.WA&gt; nabycie udziałów