Echo sprzeda biurowiec za 76,5 mln EUR

opublikowano: 28-11-2018, 12:02

Echo Investment sprzeda obiekt pn. Biura przy Bramie za 76,5 mln EUR. Kupującym jest GLL Real Estate Partners.

Biurowiec otrzyma pozwolenie na użytkowanie jeszcze przed końcem tego roku. Ma 15,7 tys. mkw. powierzchni. Znajduje się na terenie dawnych Browarów Warszawskich.

Echo sprzedało Biura przy Bramie, biurowiec zlokalizowany na terenie dawnych Browarów Warszawskich.
Zobacz więcej

Na pierwszy ogień:

Echo sprzedało Biura przy Bramie, biurowiec zlokalizowany na terenie dawnych Browarów Warszawskich. Fot: ARC

- Budynek Biur przy Bramie jest świetnie wynajęty, doskonale zlokalizowany i ma nowoczesną architekturę. Jego budowę rozpoczęliśmy wiosną ubiegłego roku i bardzo szybko znaleźliśmy renomowanych najemców: L’Oréal Polska, WeWork i Epam. Wartość tego projektu potwierdza fakt, że przedwstępną umowę sprzedaży podpisujemy jeszcze w trakcie budowy – mówi Rafał Mazurczak, członek zarządu Echo Investment, który odpowiada za dział biurowy.

Echo rozpoczęło już budowę dwóch kolejnych biurowców  - Biur przy Willi i Biur przy Warzelni, a w innej części tego terenu powstają trzy budynki z mieszkaniami, a także budynek z mieszkaniami na wynajem dla platformy Resi4Rent.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu