ERP+ przyszłością biznesu

Partnerem publikacji jest proALPHA Polska
opublikowano: 20-01-2023, 15:30
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl
Paweł Orzeszko
dyrektor zarządzający proALPHA Polska

Misją proALPHA jest wsparcie polskich przedsiębiorstw produkcyjnych. Chcemy uwolnić ich ukryty potencjał dzięki rozwiązaniom uzupełniającym standardowe systemy ERP. Ciągle rozwijamy istniejące rozwiązania, a także integrujemy nowe technologie w naszym systemie, zgodnie z przyświecającym nam hasłem „Naszą przyszłością jest ERP+”.

Dla nowoczesnego przedsiębiorcy sytuacja na rynku nigdy nie jest stabilna. Kryzysy, naciski ze strony konkurencji, zmiany zachowań konsumentów – wszystkie te czynniki sprawiają, że firmy muszą szukać rozwiązań optymalizujących działania w każdym aspekcie. W osiągnięciu tego celu może pomóc oprogramowanie biznesowe. Firma proALPHA, która obchodziła niedawno 30-lecie działalności, stawia na innowacyjne rozwiązania, wykraczające poza tradycyjne obszary kompetencyjne w branży ERP, tworząc nową oryginalną koncepcję, czyli ERP+.

ERP+ jest pakietem innowacyjnych rozwiązań i technologii, które mogą być zarządzane za pomocą jednego systemu. Usprawnia to działanie firmy i pozwala na osiąganie przewag konkurencyjnych. Rozwiązania proALPHA pomagają firmom w takich obszarach jak m.in. przetwarzanie danych, zarządzanie energią czy optymalizacja procesów i jakości produkcji. Wszystkie te elementy mogą być zintegrowane z podstawowym systemem proALPHA ERP, co pozwala na wyzwolenie ich maksymalnego potencjału.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowoczesne technologie. Świadczy o tym m.in. przejęcie niemieckiej spółki ENIT. Dzięki niemu proALPHA dodała do swojego portfolio innowacyjny system monitorowania i sterowania zużyciem energii w przedsiębiorstwach, co jest kluczowe, szczególnie w kontekście tak istotnej w dzisiejszych czasach kwestii wpływu biznesu na środowisko. Spółka rozszerzyła również swoje usługi o możliwości predykcyjne za pomocą technologii opartej na sztucznej inteligencji NEMO dostępnej w chmurze. Rozwiązanie umożliwia inteligentne kontrolowanie procesów biznesowych i analizę danych w czasie rzeczywistym. Pomóc w tym obszarze może również niedawna transakcja, podczas której proALPHA nabyła Grupę Empolis, a wraz z nią pakiet rozwiązań do zarządzania danymi, we wsparciu AI.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane