Granty z Carlsberg Polska

opublikowano: 22-02-2018, 22:00

Program świetnie działa i rozwija się dzięki zaangażowaniu pracowników — mówi Jagoda Jastrzębska, odpowiedzialna za CSR w Carlsberg Polska.

Pracownicy Carlsberg Polska po raz czwarty realizowali program grantowy „InicJaTyWy”, którego celem jest wspieranie społeczności lokalnych wokół trzech browarów i biura firmy, m.in. przez rewitalizację terenów zielonych i stwarzanie zachęt do sportu i rekreacji. Każdy pracownik może przedstawić swój pomysł na działania lokalne, obliczone na długotrwały efekt i wnioskować o grant w wysokości 7 tys. zł. W tę edycję programu zaangażowało się 66 pracowników, którzy zrealizowali 10 projektów, przepracowującłącznie ponad 820 godzin.

— Program świetnie działa i rozwija się dzięki zaangażowaniu pracowników. To oni najlepiej znają potrzeby mieszkańców Brzeska, Sierpca, Szczecina, gdzie działają nasze browary — mówi Jagoda Jastrzębska, odpowiedzialna za CSR w Carlsberg Polska.

Dotychczas firma na realizację projektów wolontariuszy przekazała niemal 300 tys. zł. W programie uczestniczyło 245 pracowników, którzy przepracowali społecznie 2285 godzin i zrealizowali 36 projektów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane