Jak prowadzić biznes ponad granicami

opublikowano: 05-09-2017, 22:00

Do 18 listopada w 13 miastach w Polsce odbywać się będą bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców „Jak skutecznie pokonywać bariery w handlu zagranicznym?”.

Podczas spotkań eksperci poruszą kwestie istotne z punktu widzenia współpracy z międzynarodowymi kontrahentami. Uczestnicy poznają rozwiązania ograniczające ryzyko prowadzenia firmy za granicą i doświadczenia przedsiębiorstw już prowadzących działalność poza granicami Polski. Udział w wydarzeniu to dla lokalnych przedsiębiorców szansa na nawiązanie relacji biznesowych. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli firm, menedżerów i pracowników odpowiedzialnych za handel zagraniczny w firmie. Najbliższe warsztaty odbędą się 12 września w Gryfinie. Szczegółowe informacje o miejscach i terminach pozostałych spotkań, a także formularz rejestracyjny, można znaleźć na stronie: https:// firmoweewolucje.bzwbk.pl/ wydarzenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu