Jakość i ekologia na europejskich drogach

opublikowano: 18-12-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Zapewnienie ciągłości łańcuchów dostaw to największe wyzwanie stojące przed przedsiębiorstwami w ostatnich latach. Sprawdzony partner w transporcie, taki jak firma Growing Eco, jest dziś na wagę złota.

2. miejsce województwo wielkopolskie – Growing Eco

Wszechstronny partner: Growing Eco to sprawdzony partner w zakresie transportu międzynarodowego. Nowoczesna flota, doświadczeni pracownicy i kompleksowość usług to dla klientów gwarancja najwyższej jakości i niezawodności.
Wszechstronny partner: Growing Eco to sprawdzony partner w zakresie transportu międzynarodowego. Nowoczesna flota, doświadczeni pracownicy i kompleksowość usług to dla klientów gwarancja najwyższej jakości i niezawodności.

Wielkopolski laureat tegorocznej edycji rankingu „Gazele Biznesu” to firma założona w 2011 r., na bazie wcześniejszych doświadczeń właścicieli w obszarze spedycji i transportu. Konsekwentne podążanie w wyznaczonym kierunku sprawiło, że w ciągu dekady samochody Growing Eco stały się rozpoznawalne na europejskich drogach. Ciężka praca i poświęcenie, w połączeniu z prawdziwą pasją do wykonywanych zadań, opłaciły się. Dziś spółka dysponuje flotą składającą się z ponad 80 zestawów przewozowych, w skład których wchodzą naczepy typu standard, mega i izoterma. W ciągu 11 lat obecności na rynku ciężarówki Growing Eco przemierzyły setki milionów kilometrów tras na naszym kontynencie, przewożąc setki tysięcy ton produktów. Wieloletnie doświadczenie w branży transportu międzynarodowego pozwoliło na zdobycie zaufania licznych małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Europy. Growing Eco świadczy także profesjonalne usługi logistyczne dla swoich podwykonawców.

Misją Growing Eco jest świadczenie najwyższej jakości usług przy maksymalnej ochronie środowiska naturalnego. Troska o przyrodę to jeden z podstawowych filarów działalności firmy, której flota spełnia normy EUR6. Proekologiczne działania spółki przejawiają się m.in. poprzez wdrożenie Fuel Reduce Program w ramach redukcji CO2. Spółka oferuje kompleksowe usługi z zakresu spedycji międzynarodowej i krajowej. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma kontrahentami zaplanowanie indywidualnego łańcucha dostawy dla każdego zlecenia nie stanowi najmniejszego problemu. Klienci firmy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia i stały monitoring przebiegu dostawy.

Gwarancja niezawodności to znak rozpoznawczy firmy. Growing Eco z równym zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu, pamiętając o odpowiedzialności, z którą wiąże się specyfika branży. Charakteryzuje się też dużą elastycznością we współpracy z klientami, tak aby proponowane rozwiązania były skrojone na miarę ich potrzeb. Istotnym wyzwaniem jest zbudowanie poczucia wspólnoty zarówno między pracownikami, partnerami biznesowymi, jak i klientami Growing Eco – w końcu wszyscy grają do jednej bramki. Bezproblemowe i terminowe dostawy to gwarancja sprawnego przebiegu procesów klienta i kolejnych zleceń dla firmy, które prowadzą do trwałej współpracy.

Growing Eco świadczy wszechstronne usługi w zakresie importu i eksportu towarów z dowolnego miejsca w Europie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i bogatemu doświadczeniu jest w stanie zaproponować klientom całościową obsługę ich ładunków, od jednej palety po całe auta, tak by mogli się oni skupić na swoim biznesie. Nowoczesna flota i doświadczeni pracownicy gwarantują dostawę na czas.

Spółka Growing Eco świadczy także kompleksowe usługi gospodarki magazynowej i poszukuje klientów zainteresowanych długofalową współpracą w regionie Wrześni oraz Gniezna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane