Kadrowy flesz

GAS
opublikowano: 08-03-2007, 00:00

Przemysław Marchlewicz

Został prezesem Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Obowiązki te pełnił już od stycznia 2007 r. Ma 29 lat, nie ma zaś doświadczenia w gospodarce morskiej. Był sopockim radnym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, w 2002 r. został członkiem zarządu województwa pomorskiego. Dwa lata później objął stanowisko wiceprezesa Agencji Rozwoju Pomorza. Zapowiada prywatyzację portowych spółek.

Paweł Usidus

Jest nowym generalnym inspektorem Transportu Drogowego. Ukończył studia na Wydziale Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1998-2001 pracował w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. W latach 2001-06 był pierwszym sekretarzem w stałym przedstawicielstwie RP przy Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) w Paryżu, gdzie zajmował się m.in. opracowywaniem raportów, analiz i prognoz ekonomiczno-społecznych. Zajmował się także wdrażaniem do polskiego porządku prawnego przepisów europejskich dotyczących transportu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu