Kadry Nowy dyrektor nowego hotelu

MAS
opublikowano: 03-02-2009, 00:00

Został dyrektorem generalnym pierwszego w Polsce hotelu Park Inn w Krakowie, którego otwarcie zaplanowano na kwiecień 2009 r.

Na nowe miejsce awansował ze stanowiska dyrektora marketingu i sprzedaży hotelu Radisson SAS we Wrocławiu. Zajmował je od 2002 r., kiedy to wraz z zespołem rozpoczął budowę działu od podstaw. Maciej Głownia studiował w szkole hotelarskiej w Jeleniej Górze. Zaczynał od najniższych stanowisk — od 1990 r. pracował jako barman i kelner na promach niemiecko-angielskiej spółki armatorskiej Olau Line U. K. Od 1993 r. był kierownikiem restauracji na promie. Po powrocie na ląd był kierownikiem sprzedaży w hotelu New Skanpol w Kołobrzegu. Następnie przeniósł się do Wrocławia i zajmował stanowisko kierownika restauracji IKEA, później funkcję regionalnego kierownika sprzedaży dla sieci hoteli Qubus. W 2005 r. Maciej Głownia otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Dział Sprzedaży 2004 na Polskę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu