Kiedy znowu rozwiniemy skrzydła?

  • Materiał zewnętrzny
opublikowano: 25-05-2021, 12:07

SKN Elektromobilności i Transportu działające przy warszawskiej SGH zaprasza 27 maja na debatę „Kiedy znowu rozwiniemy skrzydła? Odbudowa ruchu lotniczego po pandemii”.

W debacie wezmą udział eksperci z branży lotniczej - Piotr Schielmann oraz Tomasz Penczek. Jej moderatorem będzie Emilia Derewienko, senior editor w 300GOSPODARKA i była redaktor portalu Rynek-lotniczy.pl. Jednym z patronów medialnych debaty jest dziennik “Puls Biznesu”.

Piotr Schielmann jest ekspertem w zakresie analizy danych i konsultingu z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży lotniczej. Jest partnerem w polskim oddziale międzynarodowego biura projektowego Arup, gdzie zajmuje się analizą oraz projektowaniem portów lotniczych. Jest absolwentem Uniwersytetu w Oksfordzie.

Tomasz Penczek to specjalista w zakresie tworzenia strategii cenowej i zarządzania przychodem linii lotniczych. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora Biura Maksymalizacji Wpływów, Oferty Cenowej i Dystrybucji w PLL LOT, które odpowiada za rozwój i rentowność połączeń LOT. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Podczas debaty zostaną poruszone następujące zagadnienia:

•odbudowa ruchu lotniczego i wskaźniki, które o tym informują

•wpływ pandemii na rynek pracy i klientów portów lotniczych

•szanse i zagrożenia dla polskich lotnisk

•przyszłość branży i ekologia

Jeśli interesujesz się lotnictwem, nie możesz przegapić czwartkowego spotkania. Debata pełna będzie merytorycznych treści oraz konstruktywnej wymiany poglądów!

Wydarzenie odbędzie się 27 maja (czwartek), start o 18:00!

Debatę będzie można obejrzeć w aplikacji Google Meets (wymagane konto Google), lub w serwisie YouTube, linki zostaną opublikowane o godzinie rozpoczęcia wydarzenia, na >>stronie wydarzenia na Facebooku<<.

Artykuł został przygotowany przez Studenckie Koło Naukowe Elektromobilności i Transportu działające w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane