Lider depozytów też się poddał

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 09-12-2014, 00:00

Spadło dotychczas atrakcyjne oprocentowanie Smart Lokat, które można było zakładać bez otwierania konta, i Lokat BIZ Pro.

FM Bank — właściciel BIZ Banku, Banku Smart i internetowego sklepu smartlokaty, zmienił też oprocentowanie „Smart Lokat na powitanie”. Odsetki z dwumiesięcznych i trzymiesięcznych Smart Lokat wynoszą teraz 3 proc., a czteromiesięcznych i sześciomiesięcznych 3,2 proc.

Lokaty dziewięciomiesięczne, roczne i dwuletnie będą pracowały w tempie 2,5 proc. w skali roku. Oprocentowanie „Smart Lokat na powitanie”, na które można wpłacać do 10 tys. zł, wzrosło natomiast w przypadku depozytów miesięcznych i wynosi 4,4 proc., ale do 4 proc. spadło trzymiesięcznych.

Z dwumiesięcznych depozytów odsetki wynoszą 4,2 proc. Lokaty BIZ Pro po ścięciu odsetek można uznać za bardzo przeciętne. Odsetki z depozytów dwu- i trzymiesięcznych wynoszą po 3,1 proc., cztero- i sześciomiesięcznych po 3,3 proc. a na dłuższe terminy: dziewięć miesięcy, rok i dwa lata 2,6 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane