Linia gwarancyjna w Getinie

opublikowano: 04-12-2012, 00:00

Dla klientów korporacyjnych

Getin Bank udostępnił klientom korporacyjnym korzystającym z linii gwarancyjnej dla przedsiębiorców możliwość kompleksowego obsługiwania swoich kontraktów w ramach procedury uproszczonej.

Dotychczas taka procedura pozwalała jedynie na wystawianie gwarancji wadialnych. Teraz Getin Bank zapewnia gwarancję należytego wykonania kontraktu oraz gwarancję usunięcia wad i usterek (rękojmi).

Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy będą mogli startować w kilku przetargach jednocześnie, co pozwoli zwiększyć ich szanse na rynku. Linia gwarancyjna umożliwia szybki dostęp do pełnej oferty gwarancji stosowanych na rynku.

Przyznawana jest bezterminowo. Kwotę limitu w jej ramach ustala się indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej przedsiębiorcy liczonej na podstawie przychodów. Do 300 tys. zł nie ma wymogu przedstawiania zabezpieczenia rzeczowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu