Lubuskie: dotacje na start

opublikowano: 22-02-2018, 22:00

7 marca w Zielonej Górze odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą zdobyć dotacje na założenie działalności gospodarczej. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze.

Podczas spotkania eksperci zaprezentują nabory dotacyjne dla osób chcących uruchomić własny biznes i otrzymać na to dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego. Specjaliści opowiedzą też o instrumentach zwrotnych przeznaczonych na rozwój firm. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli konsultować swoje projekty z ekspertami od funduszy unijnych. Specjaliści pomogą im w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie i zwrócą uwagę na najważniejsze kryteria oceny projektów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu