Marek Góra w nadzorze MCI

DI
opublikowano: 22-12-2010, 10:02

MCI Management otrzymał 21 grudnia br. rezygnacje Waldemara Sielskiego, wiceszefa Rady Nadzorczej, oraz Dariusza Adamiuka, członka Rady, z członkostwa w nadzorze spółki.

Rezygnacje zostały złożone ze skutkiem na 21 grudnia 2010 r. i zostały uzasadnione uzgodnionym i przewidywanym zamiarem uczestnictwa w RN MCI Partners - spółce zależnej MCI.

Zgodnie z decyzją akcjonariusza - Immoventures Sp. z o.o. - do Rady MCI na stanowisko członka zarządu zostanie powołany profesor Marek Góra.

Marek Góra jest profesorem w Szkole Głównej Handlowej, gdzie wykłada makroekonomię, ekonomię emerytalną, ekonomię pracy i politykę ekonomiczną (wcześniej także ekonometrię i prognozowanie). W przeszłości pracował naukowo w Erasmus University Rotterdam, London School of Economics, ifo Economic Research Institute w Monachium. Jest Research Fellow'em w William Davidson Institute (Michigan), w IZA (Bonn) i Netspar (Tilburg). Marek Góra jest autorem wielu publikacji z zakresu ekonomii emerytalnej, ekonomii pracy, bezrobocia i polityk rynku pracy. Jest członkiem polskich i międzynarodowych organizacji ekonomistów. Pracował w OECD (DELSA). Jest współautorem projektu nowego polskiego systemu emerytalnego i liderem zespołu reformatorów. Uczestniczy w pracach nad reformami systemów emerytalnych w innych krajach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane