Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 20-06-2007, 00:00

MARUDERZY

Bank BPH

-4,0%

Kurs utrzymał się powyżej 1000 zł tylko jedną sesję. We wtorek znów zszedł poniżej. Zemściło się to, że poniedziałkowy wzrost nie był poparty obrotami. Podczas zwyżki właściciela zmieniło tylko 6913 akcji. Wczoraj wolumen wzrósł o 1986 akcji.

Lotos

-2,0%

Akcje paliwowej spółki z Wybrzeża należały wczoraj do tracacych najbardziej w WIG20. Nie zmienia to jednak pozytywnego obrazu notowań. Spadek odbywał się na niskich obrotach (6,3 mln zł). Inwestorzy niechętnie pozbywali się tych akcji.

LOKOMOTYWY

TP

+2,1%

Od początku miesiąca akcje operatora, którym zarządza Maciej Witucki, zdrożały o 13,7 proc. Telekomunikacja w ostatnich dniach przewodzi spółkom z WIG20. We wtorek, dzięki niej, indeks zanotował tylko 0,21-procentową stratę. Mogło być gorzej.

TVN

+2,1%

Druga sesja tygodnia zatarła nie najlepsze wrażenie z poniedziałku, kiedy bykom nie udało się utrzymać szybkiego tempa odbicia zapoczątkowanego 13 czerwca. Na szczęście dla akcjonariuszy wtorkowa sesja przyniosła kontynuację pozytywnego trendu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu