Czytasz dzięki

Milionerzy najchętniej korzystają z Facebooka

ŁO, cnbc.com
opublikowano: 22-07-2014, 05:28

Trzy czwarte milionerów przyznało się w ankiecie do korzystania z mediów społecznościowych. Facebook zdeklasował Twittera.

Firma Spectrem Group poinformowała, że z Facebooka korzysta 57 proc. z 1,3 tys. milionerów, którzy wzięli udział w ankiecie.

FOT. Bloomberg
FOT. Bloomberg
None
None

Na portal LinkedIn, który skupiony jest na życiu zawodowym, zagląda 41 proc. bogatych respondentów, a zaledwie 10 proc. używa Twittera. Badani milionerzy posiadali co najmniej 1 mln USD w aktywach.

Wśród milionerów poniżej 35 roku życia Facebooka używa 81 proc. ankietowanych, podaje telewizja CNBC. A do czego milionerzy używają mediów społecznościowych? W tym przypadku bogaci nie różnią się zbytnio od reszty społeczeństwa - nie brakuje fotografii dzieci i zdjęć z wakacji.

Facebook jest nie tylko ulubionym portalem społecznościowym milionerów, ale wielu ludzi uczynił milionerami, a nawet miliarderami. Majątek Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka, szacowany jest przez agencję Bloomberg na ponad 30 mld USD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, cnbc.com

Polecane