MLP Pruszków I wyróżnione przez najemców

  • Materiał partnera
opublikowano: 10-12-2018, 22:00

Park logistyczny MLP Pruszków I otrzymał prestiżową nagrodę Eurobuild Awards 2018.

Wyróżnienie zostało przyznane przez najemców w kategorii „Warehouse of the Year” — budynek magazynowy roku.

Nagrodzony MLP Pruszków I
Nagrodzony MLP Pruszków I
[FOT. ARC]

5 grudnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie rozstrzygnięty został, prestiżowy w branży nieruchomości komercyjnych, konkurs Eurobuild Awards 2018. W kategorii „Warehouse of the Year”, czyli budynek magazynowy roku, pierwsze miejsce zdobył park logistyczny MLP Pruszków I należący do MLP Group. Został wybrany spośród łącznie 20 obiektów zgłoszonych przez deweloperów działających na polskim rynku. Najemcy ocenili kluczowe aspekty dotyczące magazynów, obejmujące m.in. stawki czynszu, lokalizację i usługi zarządzania obiektem. Badanie najemców zostało przeprowadzone w okresie sierpień–wrzesień–październik 2018 r. w formie wywiadu bezpośredniego, telefonicznego lub drogą elektroniczną. Nad przebiegiem głosowania czuwała firma Millward Brown.

— Przyznana nagroda potwierdza, że MLP Pruszków I jest najlepszym parkiem magazynowo-produkcyjnym w okolicach Warszawy. Wyróżnienie przyznane przez najemców jest dla nas szczególnie ważne. Naszym strategicznym celem jest spełnianie indywidualnych potrzeb i wymagań klientów oraz utrzymanie partnerskich relacji — powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group SA.

Nagrody Eurobuild Awards przyznawane są firmom działającym na rynku budownictwa komercyjnego i nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Eurobuild Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku na rynku nieruchomości komercyjnych.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na 43 hektarach powstało łącznie 170,7 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum ma około 50 klientów. Obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Park ma rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi ośrodkami miejskimi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane