Monika Piotrowska nowym dyrektorem finansowym Oriflame Poland

DI
opublikowano: 30-07-2010, 12:05

Monika Piotrowska od 1 sierpnia 2010 obejmuje stanowisko Dyrektora Finansowego Oriflame Poland. Będzie odpowiedzialna za rozwój i realizację strategii finansowej Oriflame w Polsce.

Nowa Dyrektor Finansowa swoje doświadczenie zdobyła m.in. w Philips Lighting Poland, gdzie była odpowiedzialna za współtworzenie długookresowej strategii rozwoju oraz budzetów dla biznesu oświetleniowego, w szczególności profesjonalnych opraw oświetleniowych, a także wspieranie i nadzór finansowy nad procesem realizacji budżetów. 

W Oriflame będzie odpowiedzialna za szeroko pojętą realizację zarządzania finansami spółki. Do jej zadań będzie należał m.in. rozwój narzędzi analitycznych firmy oraz księgowości. Będzie odpowiedzialna za planowanie, nadzór oraz realizację budżetu firmy. Będzie także odpowiedzialna za nadzór i rozwój struktur personalnych w regionie. 

Monika Piotrowska ukończyła MBA na uczelni Leona Koźmińskiego w Warszawie, jest także absolwentką dwóch kierunków podyplomowych: Project Management oraz Controlling in Corporate Management. Jest także uczestniczą wielu kursów, szkoleń i warsztatów. 

„Cieszę się, że powierzono mi tak odpowiedzialne zadanie. Zdaję sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie, ale jednocześnie szansa na konsekwentne budowanie pozycji marki Oriflame w Polsce.” – mówi Monika Piotrowska.

Prywatnie nowa Dyrektor interesuje się tańcem towarzyskim oraz muzyką klasyczną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu