Neostrada wolna od lutego 2007 r.

DI
opublikowano: 30-11-2006, 00:00

Telekomunikacja Polska (TP) będzie oferować samodzielną usługę szerokopasmowego dostępu do internetu od 15 lutego przyszłego roku. Zamówienia na rozdzielone usługi oraz wypowiedzenia usług głosowych będą przyjmowane od połowy stycznia.

„15 lutego 2007 nastąpi faktyczne techniczne rozpoczęcie świadczenia usługi. Biorąc to pod uwagę, jest oczywiste, iż TP rozpocznie przyjmowanie zamówień lub/i wypowiedzeń umowy na usługę głosową z dniem 15 stycznia 2007 r.” — napisał w liście do UKE Maciej Witucki, prezes TP.

Dodał, że TP nie jest zainteresowana opóźnianiem wdrożenia. Za utrzymanie łącza neostrady ma być pobierana dodatkowa opłata, ale będzie niższa od abonamentu. Obecnie nie można być użytkownikiem neostrady, jeżeli nie opłaca się abonamentu telefonicznego w TP wysokości minimum 49,61 zł z VAT.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Neostrada wolna od lutego 2007 r.