Netfund.pl zmienił się w iWealth

KOS
opublikowano: 20-06-2018, 22:00

Już nie Netfund.pl, ale iWealth Management zwie się przedsięwzięcie rozkręcane przez Marka Rybca, byłego prezesa Skarbca Holding i Skarbca TFI.

Nowa nazwa ma lepiej odzwierciedlać filozofię działania firmy, czyli połączenie dość klasycznego biznesu, jakim jest wealth management, z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.
— Sama nazwa pokazuje, że technologicznie chcemy być zaawansowani, ale trzonem oferty będą rozwiązania inwestycyjne, rozumiane szerzej niż dystrybucja funduszy. Chcemy pomóc klientom w zarządzaniu majątkiem — tłumaczy Marek Rybiec.

Zobacz więcej

Fot. Grzegorz Kawecki

Nie obawia się przy tym mylenia z Wealth Solutions, działającą od kilku lat w segmencie inwestycji alternatywnych. Na mocy zezwolenia KNF z 2012 r. spółka Marka Rybca ma obecnie w ofercie fundusze dwunastu TFI. Docelowo chce współpracować z kilkudziesięcioma opiekunami klientów, dysponującymi certyfikatem EFPA lub uprawnieniami agenta firmy inwestycyjnej czy licencją maklerską. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KOS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Netfund.pl zmienił się w iWealth