Nowy szef IT w ARiMR

opublikowano: 29-04-2022, 13:16
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Na stanowisko zastępca prezesa ARiMR został powołany Jacek Paziewski.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • Kim jest nowy zastępca prezesa ARiMR
  • Gdzie wcześniej pracował

W czwartek, 28 kwietnia, ze stanowiskiem zastępcy prezesa ARiMR pożegnał się powołany w styczniu 2021 r. Dariusz Olkiewicz. W agencji odpowiadał za sektor informatyczny nadzorując departament informatyki. Nadzorował też biuro projektów i procesów i departament analiz i sprawozdawczości.

Z dniem 29 kwietnia na stanowisko zastępcy prezesa został powołany Jacek Paziewski. To znana na rynku IT postać. Przez ostatnie lata był dyrektorem Biura Zarządzania Portfelem Projektów, następnie Biura Analiz i Projektów Strategicznych, a w końcu Departamentu Architektury Informatycznej Państwa w Ministerstwie Cyfryzacji, a po jego likwidacji w KPRM. Z KPRM rozstał się kilka miesięcy temu.

Wcześniej związany był z sektorem komercyjnym, głównie z grupą Asseco. Był m.in. członkiem zarządu Sapiens Software Solutions Poland, dyrektorem zarządzającym realizacją projektów w Asseco Poland, a wcześniej dyrektorem wdrożeń systemów ERP w Prokom Software. Karierę zawodową zaczynał w Agorze.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektronika Jądrowa i Medyczna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane