Oleksy będzie pracował dla J.W Construction

IAR
02-07-2008, 08:36

"Super Express" cieszy się, że były premier Józef Oleksy po odejściu na polityczną emeryturę znalazł ciepłą posadkę. Został doradcą największego polskiego dewelopera J.W. Construction. Ma zajmować się pozyskiwaniem rynków wschodnich pod inwestycje dla firmy.

Teraz Oleksy zarabia krocie i znowu może brylować na salonach - pisze gazeta. Wszędobylscy reporterzy "Super Express" zauważyli, że były szef rządu pojawił się na 15-leciu J.W. Construction w hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim. Przewodniczył jury, które wybierało spośród kilkunastu dziewczyn najpiękniejszą modelkę. Otoczony wianuszkiem zjawiskowych kobiet na imprezie czuł się jak ryba w wodzie! To właśnie podczas tego przyjęcia władze firmy ogłosiły oficjalnie, że Oleksy będzie doradzał zarządowi w pozyskiwaniu rynków wschodnich pod inwestycje. Sam Oleksy o swoim nowym zajęciu mówi niechętnie.

"Nie jest to etatowa praca, występuję w roli konsultanta. Mam wiedzę i doświadczenie w tym zakresie" - zdradził "Super Expressowi" były premier.

Gazeta przypomina, że Oleksy odszedł z polityki po ujawnieniu nagrań z jego rozmowy z Aleksandrem Gudzowatym. Nieprzychylnie wypowiadał się w niej o Aleksandrze Kwaśniewskim, obraził też Jerzego Szmajdzińskiego i Wojciecha Olejniczaka.

IAR

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IAR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Oleksy będzie pracował dla J.W Construction