Orlen kontynuje współpracę z agencją

Małgorzata Zgutka
06-09-2001, 00:00

Orlen kontynuje współpracę z agencją

Krakowska agencja reklamowa Proinwest Art Meritum utrzymała swojego dotychczasowego klienta. Wygrała przetarg na obsługę reklamową oleju opałowego Ekoterm Plus — jednego z produktów PKN Orlen. Proinwest Art Meritum współpracuje z Orlenem od 1998 r. i już drugi rok tworzy reklamy marki Ekoterm Plus. Przygotowywana obecnie kampania, która ruszy w październiku 2001 r., jest kontynuacją zeszłorocznej reklamy. Ma ona na celu zwiększenie świadomości marki. Grupą docelową są nabywcy indywidualni. Reklama będzie pokazywana na zewnętrznych nośnikach reklamowych, w prasie branżowej. Dołączone zostaną również materiały mailingowe — foldery i ulotki.

Olej opałowy jest nowym produktem. Firmy nie mogą narzekać na jego sprzedaż. Rośnie popularność nowoczesnych systemów grzewczych i dlatego sprzedaż olejów opałowych z roku na rok rośnie średnio o 30-40 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Zgutka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Orlen kontynuje współpracę z agencją