Pluszowy hipopotam z aplikacją

opublikowano: 04-02-2016, 22:00

Właściciele Zabawkomatu stworzyli pluszaka z lokalizatorem, komunikatorem oraz funkcją e-niani.

Maciej i Bartłomiej Warzyniakowie, właściciele Zabawkomatu, stworzyli iHippo, pluszowego hipopotama dla niemowląt oraz starszych dzieci ze smartfonem i aplikacją.

— Jesteśmy młodymi rodzicami i tak jak wszyscy zetknęliśmy się z ogromnym wyborem dostępnych gadżetów: niania elektroniczna, urządzenia emitujące biały szum, różnego rodzaju komunikatory. Nie było jednak czegoś, co łączyłoby wszystko w jedno. Dlatego sami postanowiliśmy wyprodukować takie urządzenie — opowiada Maciej Wawrzyniak. iHippo jest wykonany z przyjemnego materiału, który nadaje się do prania. W środku znajduje się smartfon Hippophone z aplikacją, która m.in. oferuje funkcję elektronicznej niani, emituje szum na kolki niemowlaka, ma wbudowany lokalizator GPS z opcją ustalenia bezpiecznej granicy i archiwum lokalizacji, odtwarzacz, a także komunikator głosowy z funkcją wysyłania wiadomości do dziecka.

Sam Hippophone można włożyć także do innego pluszaka albo korzystać z niego bezpośrednio, a aplikację można pobrać na inne urządzenia mobilne. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w drugiej połowie roku. Jego cena zostanie wypracowana w porozumieniu ze społecznością skupioną wokół iHippo na Facebooku. Za pośrednictwem tego medium zainteresowani mogą także proponować własne rozwiązania dla iHippo. Najbardziej aktywni użytkownicy zostaną nagrodzeni iHippo jeszcze przed premierą produktu. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane