Polityczny guru był tylko jeden

Tylko jednej osobie udało się poprawnie wytypować wyniki wyborów w ankiecie pb.pl i Bankier.pl. To kolejny dowód na to, że wyniki głosowania okazały się wielką sensacją.

Niestety, jedynego w Polsce „politycznego guru” nie jesteśmy w stanie zidentyfikować, ponieważ nie pozostawił nam swoich danych. Gdyby to zrobił, trafiłaby do niego nagroda w postaci trzymiesięcznej e-prenumeraty „Pulsu Biznesu”. Jeżeli jednak osoba ta zgłosi się na konkurs@pb.pl i odpowie na kilka pytań weryfikacyjnych, otrzyma obiecaną nagrodę.

Oto „karta do głosowania” osoby, która trafnie wytypowała wynik wyborów (zaokrągliliśmy oficjalne wyniki podane przez PKW)


 

Gro uczestników naszej zabawy, podobnie jak liczni komentatorzy sceny politycznej nie spodziewało się tak słabego wyniku Bronisława Komorowskiego przy jednoczesnym tak dobrym wyniku Andrzeja Dudy i – przede wszystkim - Pawła Kukiza. Negatywną niespodziankę zrobił też Janusz Korwin-Mikke, którego wynik częściej typowano na  5-6 proc.

Poniżej zamieszczamy tabelę z rozkładem wszystkich głosów:Przed drugą turą wyborów również wybierać będziemy politycznego guru. Już teraz zapraszamy na Bankier.pl i pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Przemek Barankiewicz, Michał Żuławiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Polityka / Polityczny guru był tylko jeden