Pomorze: granty dla innowatorów

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 14-03-2018, 22:00

27 marca w Gdańsku odbędzie się szkolenie dla firm MSP, które chcą powalczyć o dotacje na pionierskie projekty z „Kredytu na innowacje technologiczne”, czyli poddziałania 3.2.2 POIR.

 To jeden z najbardziej rozpoznawalnych przez przedsiębiorców instrumentówfinansujących nowatorskie przedsięwzięcia. Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku. Podczas szkolenia eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego zaprezentują zasady naboru wniosków.

Warto dodać, że przedsiębiorcy mogą składać wnioski do 24 maja, a do tej pory z premii technologicznej skorzystało już kilkaset innowacyjnych firm. Dzięki unijnemu wsparciu wielu mikrusów stało się małymi przedsiębiorstwami, a małych — średnimi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 472 D). Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Pomorze: granty dla innowatorów