Praca na budowie A2 od zaraz

DI, gazetapraca.pl
opublikowano: 02-08-2011, 23:47

Spółka Eurovia Polska, która ma posprzątać bałagan na autostradzie A2 zostawiony przez chiński Covec, zbroi się kadrowo. Praca dostępna od zaraz.

W serwisie gazetapraca.pl pojawiły się oferty pracy w spółce Eurovia Polska, która podjęła się zadania dokończenia budowy odcinka autostrady A2. Dotychczasowy wykonawca, chińskie konsorcjum Covec, przestał płacić należności podwykonawcom, więc GDDKiA odstąpiła od umowy.

Jakich pracowników szuka Eurovia? Specjalistów IT, geodetów, kierowników budowy, inżynierów budowy, specjalistów ds. BHP, ale także różnego rodzaju kierowców i operatorów np. spychacza, wywrotki, walca. Miejsce pracy? Województwo łódzkie, odcinek Stryków-Łyszkowice.

Co ciekawe na wszystkich ofertach w wymaganiach i oczekiwaniach wobec kandydatów wpisane jest zdanie: „gotowość podjęcia pracy w pierwszej połowie sierpnia”, bądź „możliwości natychmiastowego podjęcia pracy”. W wielu przypadkach wymagana jest też odporność na stres.

Nic dziwnego, zegar tyka, a droga ma być gotowa na Euro 2012.

Zobacz kogo szuka Eurovia>>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, gazetapraca.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu