Czytasz dzięki

Presserwis: nowy sezon "Ucha prezesa" od 7 września

opublikowano: 03-08-2017, 06:54
aktualizacja: 03-08-2017, 06:58

"Ucho prezesa", internetowy serial autorstwa Roberta Górskiego, wróci 7 września i będzie pokazywany na takich samych zasadach jak dotychczas, informuje Presserwis.

Mikołak Cieślak, współtwórca "Ucha prezesa" powiedział Presserwisowi, że serial zmieni formułę, jego akcja przeniesie się poza gabinet tytułowego prezesa. Ujawnił, że w drugim sezonie zagra w "Uchu prezesa" ponad 30 osób, m.in. "kilku bardzo znanych aktorów".

Zobacz więcej

youtube.com

Drugi sezon "Ucha prezesa" ma mieć 12 odcinków o długości do 15 minut, pisze Presserwis powołując się na nieoficjalne informacje.

"Ucho prezesa" ma ponad 388 tys. subskrypcji na Youtube. Opublikowane na kanale serialu 30 filmów wygenerowało ponad 108 mln odsłon. Od 15 lutego emitowane co poniedziałek na Youtube odcinki serialu pokazywane były z kilkudniowym wyprzedzeniem w serwisie VoD Showmax, który jest własnością Napstera

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Presseriws

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu