REKOMENDACJE

PAP
21-12-2009, 00:00

Analitycy DM BZ WBK 18 grudnia podwyższyli dwunastomiesięczną cenę docelową akcji Atremu o 16 proc., do 18,5 zł, podtrzymując rekomendację "kupuj".

"Cena akcji społki Atremu spadła o 29 proc. ze szczytu, który został wyznaczony 28 sierpnia br. oraz o 11 proc. od naszej poprzedniej ceny docelowej 16 zł. W międzyczasie społka podpisała wiele

nowych kontraktow na 2010 r.,

na 110 mln zł" — twierdzą analitycy DM BZ WBK.

Analitycy uważają, że cena akcji spółki po spadkach jest atrakcyjna. Prognozują, że Atrem w 2009 r. wypracuje 10,1 mln zł zysku netto, a w 2010 r. 11,5 mln zł.

Analitycy Credit Suisse wydali rekomendację "neutralnie" dla Enei. Cenę docelową jednej akcji spółki ustalili na 19,56 zł.

Analitycy DI BRE Banku 14 grudnia obniżyli cenę docelową akcji ZCh Police do 5,5 zł z 5,9 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację "neutralnie".

"Porozumienie w sprawie restrukturyzacji płatności za gaz i wstępna zgoda ARP na udzielenie pożyczki ratunkowej oznaczają, że płynność została ustabilizowana i wszystko wskazuje na to, że spółce uda się przetrwać ten bardzo trudny okres" — twierdzą analitycy BRE Banku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / REKOMENDACJE