Sprzedaż „Sniper Ghost Warrior 3” rozczarowała

opublikowano: 08-05-2017, 18:20
aktualizacja: 08-05-2017, 18:32

Nowa gra CI Games sprzedała się dotychczas w znacznie mniejszej liczbie egzemplarzy niż wcześniej zakładano, poinformowała spółka w komunikacie.

„Na podstawie danych z kluczowych rynków zbytu, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Francji, Zarząd Spółki szacuje, że na dzień sporządzenia niniejszego raportu do rąk graczy na całym świecie gra trafiła w łącznym nakładzie w wysokości przekraczającym 250 tys. sztuk. Według szacunków Zarządu dotychczasowy udział sprzedaży cyfrowej wynosi około 37% w stosunku do 63% udziału sprzedaży fizycznych nośników. Łączny nakład gry na fizycznych nośnikach wprowadzonych do dystrybucji globalnej wyniósł ponad 700 tys. Egzemplarzy”, czytamy w komunikacie.

Wynik dotychczasowej sprzedaży jest tym samym poniżej oczekiwań spółki sprzed premiery.

Zobacz więcej

BagoGames/Flickr

„Spółka na bieżąco dokłada wszelkich starań, pracując nad kolejnymi ulepszeniami gry „Sniper Ghost Warrior 3””, tłumaczy spółka.

W najbliższych dniach oraz w kolejnych tygodniach firma ma udostępnić graczom tzw. patche z kolejnymi poprawkami zarówno na konsole jak i na platformę PC.

Spółka poinformowała, że pracuje jednocześnie nad nowymi dodatkami do gry, w tym nad istotnym dodatkiem fabularnym "The Sabotage", który zostanie udostępniony graczom w ciągu najbliższych miesięcy.© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Łasica

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy