Stalexport był przebojem dnia

Dariusz Karolak
04-05-2001, 00:00

Stalexport był przebojem dnia

Przebojem dnia okazał się boleśnie doświadczony Stalexport. Dno z połowy marca przy 5,15 zł na razie się wybroniło, a wczorajsza biała świeca razem z poprzedzającą ją czarną tworzy objęcie hossy. Pomimo optymistycznej wymowy tej formacji potencjał wzrostowy STX jest technicznie ograniczony szeregiem okien bessy i grubych czarnych korpusów, które utworzyły się na wykresie w ostatnim tygodniu. Pierwsze okno znajduje się pomiędzy 5,9 a 6,15 zł.

Osobnego potraktowania wymaga polityka informacyjna spółki, która nie wdając się w szczegóły, źle służy akcjonariuszom, ciągle stawianym w obliczu faktów dokonanych. Najlepiej byłoby gdyby kontaktami z inwestorami zajmowali się ludzie rozumiejący koncepcję budowy wartości dodanej dla akcjonariuszy. Mandat zaufania dla osób dotychczas zajmujących się tą kwestią moim zdaniem już się wyczerpał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stalexport był przebojem dnia