Start-upy pod rękę z dużym biznesem

W katowickim Spodku start-upowcy mogą spotkać się z wielkim biznesem, zobaczyć jak rozwinąć firmę, pozyskać finansowanie i wyjść za granicę.

Katowicki Spodek na dwa dni zamienił się w centrum innowacyjnych firm – wystąpieniem Jarosława Gowina rozpoczyna się European Start-up Days, impreza towarzysząca VIII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu.

Zobacz więcej

Michał Legierski/EDYTOR

- Chcemy łączyć korporacje i start-upy, dajemy możliwość spotkania 8 tysiącom osób obecnym na kongresie gospodarczym z 2 tysiącami osób ze świata start-upów. Start-upy będą mogły łatwiej pozyskać partnerów z korporacji, a korporacje mają otwartą drogę do poprawy swojej innowacyjności – mówi Dariusz Żuk, prezes Business Link Polska.

Młodzi biznesmeni będą mogli dowiedzieć się, jak zabrać się za rozwój firmy, jak pozyskać finansowanie i jak wypromować biznes za granicą.

W ciągu dwóch dni pojawi się na imprezie 40 prelegentów, wśród których jest Jadwiga Emilewicz, wiceminister rozwoju i Pierre Dimitri Gore-Coty, szef Ubera na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Będzie 500 start-upów, które będą mogły zaprezentować swoje pomysły obecnym na kongresie VIP-om. Wieczorem przewidziana jest gala, na której najlepsze start-upy dostaną nagrody i wyróżnienia. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Magdalena Wierzchowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu