Sukces PwC z polskim akcentem

opublikowano: 05-12-2018, 22:00

W ogólnoświatowym rankingu firm konsultingowych autorstwa ALM Intelligence po raz drugi z rzędu pierwszym miejscem w obszarze doradztwa w sektorze transportu, spedycji i logistyki zostało nagrodzone PwC.

Naima Hoque Essing, jego autorka, wymienia przywiązanie PwC do ciągłego rozszerzania wachlarza usług świadczonych w ramach doradztwa jako czynnik determinujący możliwość zaoferowania klientom optymalnego wachlarza usług w tym wymagającym obszarze.

— PwC przyjmuje holistyczne podejście, które pozwala firmom na dopasowanie procesów i operacji w ramach łańcucha wartości do swoich strategii rynkowych, celów biznesowych oraz priorytetów ich klientów — uzasadnia autorka raportu.

Grzegorz Urban, dyrektor w dziale strategii PwC Polska, odpowiedzialny za zespół transportu i logistyki, podkreśla, że po części jest to sukces oddziału w Warszawie, który jest głównym centrum kompetencji logistycznych firmy w Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji Centralnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: M,arcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu