Szansa dla producentów narzędzi

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 27-12-2017, 22:00

Już po raz drugi w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego odbędą się Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego „Innoform 2018”.

 Organizatorami wydarzenia są ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Bydgoski Klaster Przemysłowy, spółka Targi w Krakowie i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Warto podkreślić, że Kujawy i Pomorze są od lat liderem — zarówno w Polsce, jak i w Europie — w produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W regionie działa kilkaset firm z tego sektora. Podczas imprezy polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi producentami i dystrybutorami narzędzi specjalnych i skrawających, technologii obrabiarek oraz przedstawicielami biur projektowych i konstrukcyjnych. W ubiegłym roku nie zabrakło dostawców urządzeń, które wspomagają produkcję z tworzyw sztucznych. Podczas targów szefowie firm będą mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami z tej branży. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w imprezie, powinni do 15 kwietnia zarejestrować się za pośrednictwem tzw. systemu b2match (https://innoform-2018.b2match.io/) . Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi będzie angielski.

WAŻNA DATA: 24-26.04

W tych dniach w Bydgoszczy odbędą się Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform 2018.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.innoform.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Szansa dla producentów narzędzi