Czytasz dzięki

Te akcje to bezpieczna przystań?

opublikowano: 26-03-2020, 15:40

Uważamy, że podstawowa działalność spółki jest nie tylko niezagrożona, ale może być silnie wspomagana kryzysem wywołanym pandemią COVID-19 - tak w raporcie z 26 marca piszą analitycy DM BPS o jednej ze spółek z GPW.

Chodzi o Neucę, której wycenę akcji podniesiono do 464 zł.

"Inwestycja w akcje Neuki okazuje się nie tylko bezpieczną przystanią na niepewne czasy. Biznes prowadzony przez spółkę jest odporny na zamieszanie na rynkach finansowych wywołane przez pandemię COVID19, i może okazać się tegorocznym hitem inwestycyjnym" - napisali w anailizie Tomasz Czarnecki i Artur Wizner.

Eksperci podkreślają, że Neuca perfekcyjnie przewidziała trendy jakie zachodzą na rynku aptecznym, czyli rozwój e-commerce (e-apteki, erecepty) oraz telemedycyny i odpowiednio wcześniej się do tego przygotowała.

"Obecna sytuacja sprzyja spółce i bieżący rok może przynieść profity nie tylko spółce ale także inwestorom posiadającym jej akcje" - dodano.

Raport dostępny jest na stronie DM BPS.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy