Urodzinowe rozliczenie

opublikowano: 30-07-2014, 00:00

Akcja Inwestor

Pytanie czytelnika do spółki Eurotel: Sieć iDream właśnie obchodzi pierwsze urodziny. Czy z tej perspektywy mogą już Państwo pokusić się o jakieś podsumowanie? Czy ta inwestycja spełnia oczekiwania spółki? Czy w tym roku do istniejących 7 salonów „dołożone” zostaną kolejne i czy istniejące salony są już rentowne?

Odpowiedź spółki: Faktycznie, mamy już pierwsze urodziny za sobą, choć jakby policzyć dokładniej, to zaczęliśmy wcześniej w niektórych lokalizacjach, gdyż przejęliśmy inną sieć sprzedaży, która posiadała już wcześniej swoje salony. Planujemy nadal rozwijać sieć salonów iDream i pewnie na początku przyszłego roku nastąpi kolejna fala otwarć. W najbliższym czasie otwieramy serwis sprzętu, a w planach mamy jeszcze inne obszary działalności z wykorzystaniem produktów Apple’a. Co do spełnionych oczekiwań, to oceniamy, że w ciągu roku udało nam się całkiem sporo i osiągnęliśmy pewną pozycję na polskim rynku, mimo że byliśmy nowi, a dotychczasowi gracze działali na nim od dłuższego czasu. Biorąc pod uwagę perspektywy i nadal nie wykorzystany w pełni potencjał, uważamy, że jest to bardzo dobry kierunek dalszego rozwoju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy