Warmia i Mazury: dotacje na rozwój

opublikowano: 01-02-2018, 22:00

21 lutego w Olsztynie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Fundusze europejskie na rozwój firmy”. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie.

Podczas spotkania eksperci zaprezentują konkursy dotacyjne organizowane przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego. Specjaliści przedstawią również ofertę Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

W tegorocznych naborach przedsiębiorcy mogą liczyć nie tylko na wsparcie kapitałowe, ale również na usługi doradcze i szkoleniowe. Premiowane będą projekty wpisujące się w obszar regionalnych inteligentnych specjalizacji dla województwa warmińsko-mazurskiego. Przedstawiciele biznesu będą mogli konsultować swoje projekty z ekspertami od funduszy unijnych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane