Wektory

ass
opublikowano: 14-06-2006, 00:00

Zyta Gilowska. Przedstawiła w przewidzianym terminie w miarę realne założenia budżetowe i rząd je zaakceptował. To w przypadku ministra finansów absolutne minimum. Skoro nadzieje na reformę czyniącą podatki niższymi, prostszymi i przyjaźniejszymi zniknęły jak złoty sen, to pozostaje nam się cieszyć nawet takimi małymi zwycięstwami pani minister. Oby przyszłoroczny budżet był równie realny i szybko przyjęty, jak założenia na podstawie których będzie tworzony.

Przemysław Gosiewski. Lider PiS jest na tropie kolejnego sprzysiężenia przeciwko rządowi. Jego zdaniem krytyczne wobec mianowanego przez resort skarbu w ubiegłym tygodniu szefa PZU Jaromira Netzla mogą być elementem czarnego PR. — Chciałbym wiedzieć, czy to, co się dzieje w mediach jest wynikiem faktów (...) czy tego, że określone środowiska (...) nie są w stanie się z tą decyzją o zmianie prezesa PZU pogodzić — powiedział Gosiewski. Wektor w dół za rewolucyjną czujność.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy