Wiecha zawisła na Trio

MAS
10-03-2009, 00:00

Eco Classic, deweloper apartamentów Trio na warszawskim Muranowie, zakończył trwające od 2007 r. prace konstrukcyjne.

Eco Classic, deweloper apartamentów Trio na warszawskim Muranowie, zakończył trwające od 2007 r. prace konstrukcyjne.

Inwestycja powstaje na warszawskim Muranowie przy ulicy Stawki 2a. Autorem projektu charakterystycznej, trójgraniastej bryły jest pracownia architektoniczna JEMS Architekci.

Trzy budynki tworzące całość to: osiemnastokondygnacyjna wieża, ośmiokondygnacyjna część od strony ul. Stawki i czterokondygnacyjna część od ul. Pokornej. Poszczególne bryły oddzielone są od siebie pionowymi przeszkleniami. Na dachu jednej z nich będą usytuowane tarasy, przynależne do znajdujących się w tej części penthausów oraz ogólnodostępny dziedziniec. Mieszkańcy apartamentów będą mogli korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak oferują hotele, m.in. z recepcji.

Powierzchnia mieszkalna na osiedlu Trio zajmuje ok. 16 tys. mkw. W budynku będzie 190 apartamentów: od kameralnych do blisko 180- -metrowych penthousów. Wrażenie przestronności ma podkreślać wysokość pomieszczeń, która w apartamentach usytuowanych na ostatnich piętrach wieży sięgać będzie nawet 3,15 m. Wystrój każdego z mieszkań może zostać indywidualnie zaprojektowany. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 12 do 22 tys. zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Wiecha zawisła na Trio