Czytasz dzięki

Wsparcie inwestycji w miejsca pracy

opublikowano: 21-06-2020, 22:00

Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) ma 150 mln euro dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

To efekt podpisania kolejnej umowy kredytowej z Bankiem Rozwoju Rady Europy (CEB). Na jej podstawie leasingodawca dostał pożyczkę na finansowanie inwestycji w sektorze MŚP, ze szczególnym uwzględnieniem biznesów prowadzonych przez kobiety.

Współpraca EFL i CEB trwa od 2004 r. Od tego czasu instytucje podpisały w sumie osiem umów dotyczących finansowania o łącznej wartości 890 mln euro. Tegoroczna umowa pożyczki dla EFL dotyczy realizowanego przez CEB programu „Wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w tworzeniu i utrzymaniu miejsc pracy”.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane