Wyniki Los Milionos

DI
01-01-2010, 01:29

Losowanie Los Milionos za nami. 1 000 000 zł padł w Gdańsku - podał Totalizator Sportowy. Oto jego komunikat:

Już wiemy gdzie padły cztery najwyższe wygrane w trzeciej edycji loterii Totalizatora Sportowego Los Milionos. Główną wygraną w wysokości 1 000 000 złotych wygrał gracz, który zakupił los w kolekturze przy ul. Wodnika 79 w Gdańsku. Z kolei trzy wygrane po 100 000 złotych trafią do szczęśliwców, którzy zagrali w Sierakowicach, Gryficach i Krzeszowicach.

Jeśli chcesz wiedzieć czy wygrałeś jedną z nagród w sylwestrowym losowanie naszej loterii, to wejdź na stronę www.lotto.pl i wpisz numer losu w specjalnym okienku wyszukiwarki Los Milionos lub poproś o sprawdzenie naszych sprzedawców w kolekturach Lotto.

Przypomnijmy, że sprzedaż kolejnej, trzeciej już edycji tej loterii, ruszyła 23 listopada tego roku. Losy zostały sprzedane dwa tygodnie przed czasem. Tym razem do wygrania było ponad 12 tysięcy nagród – od 100 do 1 000 000 złotych.

Jesteśmy przekonani, że ze względu na termin sprzedaży losów, Los Milionos był doskonałym prezentem świątecznym. Z pewnością dzięki naszej loterii wiele osób przywita Nowy 2010 Rok z uśmiechem.

Dla porządku dodajmy, że w poprzednich edycjach główne wygrane padły w Szczecinie, Olsztynie, Krakowie, Częstochowie oraz Bydgoszczy.

Wszystkich miłośników Los Milionos już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji loterii!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Wyniki Los Milionos