Zaczyna się prywatyzacja Centrozłomu Wrocław

TM
opublikowano: 06-06-2008, 10:43

Na stronach unijnych pojawiło się zaproszenie do składania ofert na przygotowanie prywatyzacji Centrozłomu Wrocław, który 1 stycznia tego roku przekształcił się w jednoosobową spółkę skarbu państwa.

Z zapisów wynika, że spółka dostanie inwestora i/lub zostanie upubliczniona. Doradca resortu skarbu ma bowiem przygotować nie tylko analizy Centrozłomu Wrocław, ale i memorandum informacyjne i/lub prospekt emisyjny.

Dolnośląska firma zajmuje się skupem złomu, dystrybucją wyrobów stalowych i recycklingiem. Ma 11 oddziałów – głównie z zachodniej Polsce. Pod koniec ubiegłego roku uruchomiła zakład zbrojeń budowlanych w Oławie.

„Szeroki asortyment produktów, rozbudowana sieć hurtowni stali, aluminium, materiałów budowlanych i gotowych zbrojeń budowlanych  ułatwi korzystanie z naszych usług, a dogodna lokalizacja naszej fabryki w Oławie -  bliskość autostrady A4 - pozwoli na swobodne i szybkie przemieszczanie zbrojeń na budowy – zachęca spółka na stronie internetowej.   

TM


 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TM

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zaczyna się prywatyzacja Centrozłomu Wrocław