Złap fundusze inne niż dotacje

SACH
opublikowano: 12-06-2013, 00:00

Jakie są pozadotacyjne możliwości finansowania firmy? Tego przedsiębiorcy dowiedzą się podczas otwartego spotkania, które Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (CPIFE) organizuje 19 czerwca w swojej siedzibie w Warszawie.

Ekspert CPIFE przedstawi inne niż bezzwrotne formy wsparcia firm z Funduszy Europejskich. Będzie mowa m.in. o regionalnych funduszach pożyczkowych, pomocy z inicjatywy JEREMIE oraz funduszach kapitałowych. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba przesłać zgłoszenie na adres: spotkania@cpe.gov.pl. Organizatorzy proszą o podanie w e-mailu nazwy spotkania oraz imienia i nazwiska uczestnika. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: tel.: +22 378- 31-77 i www.cpe.gov.pl/342,aktualnosci.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane