Czytasz dzięki

Bochniarz: Mam zamiar walczyć do samego końca

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 22-09-2005, 16:24

Kandydatka Partii Demokratycznej - demokratów.pl na prezydenta Henryka Bochniarz powiedziała w czwartek we Wrocławiu, że nie zamierza się wycofać z wyborów i będzie walczyć do końca. Zapowiedziała też, że w sobotę rozpocznie swoją medialną kampanię.

Kandydatka Partii Demokratycznej - demokratów.pl na prezydenta Henryka Bochniarz powiedziała w czwartek we Wrocławiu, że nie zamierza się wycofać z wyborów i będzie walczyć do końca. Zapowiedziała też, że w sobotę rozpocznie swoją medialną kampanię.

"W sobotę pojawią się m.in. moje spoty reklamowe i zobaczymy, jakie to da efekty. Wybory są totalnie nieprzewidywalne, a ja mam zamiar walczyć do samego końca. Słabi mężczyźni się wycofują, silne kobiety walczą" - powiedziała podczas konferencji prasowej we Wrocławiu Bochniarz.

Kandydatka na prezydenta dodała, że oczywiście wolałaby, żeby sondaże wyborcze były dla niej lepsze, ale ona nie dziwi się tym wynikom. "Ja w gruncie rzeczy, poza możliwością dotarcia do wyborców poprzez spotkania w całym kraju, nie miałam takiej możliwości komunikacji jak ci kandydaci, którzy równolegle robią i kampanię parlamentarną, i prezydencką" - mówiła Bochniarz.

We Wrocławiu Bochniarz spotkała się przedstawicielami środowiska pracodawców i organizacjami kobiecymi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane