Creepy Jar z nową roadmapą „Green Hella”

opublikowano: 08-03-2023, 16:00
aktualizacja: 08-03-2023, 16:02
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Giełdowy producent gier zaprezentował plany rozwoju swojej flagowej produkcji.

Ze względu na dobre przyjęcie przez graczy kolejnych dodatków do „Green Hell” Creepy Jar dalej zamierza wspierać tytuł.

Zgodnie z nową roadmapą gracze na Steam mogą spodziewać się trzech bezpłatnych dodatków rozszerzających zawartość Green Hell. „Storage&Transportation” wprowadzi nowe możliwości przechowywania i transportu zasobów, „Combat Update” ma udoskonalić system walki, a dzięki rozszerzeniu „New Animals” w amazońskiej dżungli pojawią się nowe zwierzęta.

Dla graczy konsolowych (PlayStation i Xbox) Creepy Jar zaplanował wydanie dostępnych już na Steam dodatków: „Animal Husbandry” i „Building Update”. Pierwszy z nich wzbogaca gameplay „Green Hell” m.in. o mechaniki łapania, oswajania i hodowli kapibary, tapira i pekari. Z kolei „Building Update” wprowadza nowe możliwości budowania bazy w amazońskiej dżungli.

Spółka informuje, że trwają zaawansowane prace nad wydaniem „Animal Husbandry” w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Creepy Jar obecnie nie chce ujawniać bardziej szczegółowych ram czasowych publikacji dodatków. Spółce zależał, żeby pokazać graczom kierunek dalszego rozwoju “Green Hell”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane